Регистрация Вход
Психология 3 курс асоль

За що відповідаж центр Брока??

Ответы:

Центр Брока, або зона Брока це область в лобовій частці домінуючого півкулі, зазвичай лівого, мозку з функціями, повязаними з відтворенням мови.

Обробка мови була повязана з областю Брока з тих пір, як Пєр Поль Брока повідомив про порушення у двох пацієнтів. Вони втратили здатність говорити після пошкодження задньої нижньої лобової звивини головного мозку. З тих пір приблизна область, яку він ідентифікував, стала відомою як область Брока, а дефіцит мовної продукції - афазія Брока, також звана виразною афазією. Площа Брока в даний час зазвичай визначається в термінах pars opercularis і pars triangularis нижньої лобової звивини, представлених у Бродмана.

Функціональна магнітно-резонансна томографія показала, що мовна обробка також включає третю частину нижньої лобової звивини pars orbitalis, а також вентральную частина BA6, і тепер вони часто включаються в більшу область, звану областю Брока.

Дослідження хронічної афазії виявили важливу роль області Брока в різних мовних і мовних функціях. Крім того, дослідження МРТ також виявили патерни активації в області Брока, повязані з різними мовними завданнями. Проте, повільне руйнування області Брока пухлинами головного мозку може залишити мова відносно незайманою, що говорить про те, що її функції можуть зміститися в сусідні області мозку.

2Решение
Отв. дан Examplez
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте