Регистрация Вход
Другое 8-9 класс Biomax

Ответы:

Опишіть, як ви розумієте основні принципи тестування на ВІЛ і гепатит.

Добровільність - Подали заяву про прийом на роботу або вже працюють не повинні в обовязковому порядку підлягати обстеженню на ВІЛ / СНІД. Людина тільки за власним бажанням має право пройти тестування.

Конфіденційність - Доступ до особистої інформації про стан людини з приводу наявності або відсутності у нього ВІЛ-інфекції повинен визначатися правилами конфіденційності, встановлені законом. Ніхто не має права розголошувати ці дані.

Доступність - Можливість безперешкодно пройти тести. Під час консультації лікар повинен детально розповісти пацієнту, в чому полягає тестування, що означає позитивний або негативний ВІЛ - статус, а також які служби можуть надати допомогу по догляду, захисту та профілактиці.

Безкоштовність - тестування безкоштовне, його можна пройти в будь-якій організації охорони здоровя, де є відповідний обладнаний кабінет.

Обговоріть у парах ситуацію. Висловіть свою apгументовану позицію щодо описаної ситуації. Допоможіть одноліткам розі6ратися з проблемою стигми й дискримінації ВІЛ-позитивиих людей.

Однокласниця заявила, що не зможе спілкуватись із ВІЛ-позитивною людиною i що таких людей слiд переселяти окремо вiд здорових,

щоб вони нiкoro не наражали на небезпеку.

Незважаючи на серйозні наслідки зараження, сам ВІЛ - дуже слабкий організм. Він може жити тільки в рідинах організму людини і розмножуватися тільки всередині клітин. Вірус гине при кипятінні за 1 хвилину, згубні для нього дезінфікуючі засоби, що використовуються в медицині. Тому, абсолютно немає небезпеки заразитися при побутових контактах: дружніх поцілунках, рукостискання, обіймах, користуванні загальним посудом, загальним басейном, туалетом, постільною білизною.

Незважаючи на серйозні наслідки зараження, сам ВІЛ - дуже слабкий організм. Він може жити тільки в рідинах організму людини і розмножуватися тільки всередині клітин. Вірус гине при кипятінні за 1 хвилину, згубні для нього дезінфікуючі засоби, що використовуються в медицині. Тому, абсолютно немає небезпеки заразитися при побутових контактах: дружніх поцілунках, рукостискання, обіймах, користуванні загальним посудом, загальним басейном, туалетом, постільною білизною. Дотримуючись запобіжних заходів можна спільна з хворими людьми. Психологічне ставлення до хворого слід проявляти дуже сдеражано, так як це може зашкодити хворому.

2Решение
Отв. дан Pilot
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте