Регистрация Вход
Українська мова 1 курс Adiddas

Твір роздум на тему " Якими словами я передам нащадкам надбання мого покоління

Ответы:

Заглянути в майбутнє завжди було заповітною мрією людини, але машину часу поки не винайшли. Тому, дорогі нащадки, я пишу вам листа, який дійде до вас через багато тисяч, а може бути, і мільйони років.

lЛюди майбутнього! Я б хотіла дати вам кілька важливих напуттів. Перш за все, Бережіть природу! Багато поколінь людей зробили з планетою багато поганого - її ресурси виснажуються, океани задихаються від сміття, тварини гинуть. Наша екосистема вже давно хвора, але ми щосили працюємо над тим, що виправити становище: вчені придумують екологічне паливо, розробляють програми з переробки сміття, роблять їх пластику та інших відходів нові красиві речі. Товариства захисту тварин рятують звірів і птахів від варварського знищення. Прошу вас, будьте більш мудрі і вчіться на наших помилках. Не вирубуйте дерева, не розводьте вогонь в лісах, не користуйтеся пакетами в супермаркетах, рідше користуйтеся автомобілями і катайтеся на велосипедах і самокатах — все це допоможе врятувати нашу планету, щоб на ній могли жити нові покоління людей. Не знищуйте природу заради власної вигоди, адже Земля-це наш спільний дім, і шкодячи їй, ми шкодимо самі собі. Ще одна важлива порада - частіше спілкуйтеся один з одним. Не йдіть у віртуальний світ. Машини-це добре, вони спрощують наше життя. Але смартфон не може замінити по-справжньому теплого, людського спілкування, дружніх обіймів і посмішок.

Ще я хочу попросити вас бути добрішими і терпиміше один до одного. Допомагайте тим, кому погано, хто потрапив у важку життєву ситуацію. Не ображайте бездомних тварин-нагодуйте їх і приголубити. Памятайте, що всі ми-живі істоти і потребуємо любові. Чим більше любові буде в нашому світі, тим він буде прекрасніше. Речі, гроші-все це минуще. Справжня цінність-це людські почуття, милосердя і взаємодопомога.

2
Отв. дан Venik
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте