Регистрация Вход
Українська мова 10-11 класс Sashaaa

До головних рис красномовства не належить
а.точність
б.доказовість
в.логічність
г.млявість

Ответы:

відповідь: г. млявість

Істинне красномовство - це вміння сказати все, що потрібно, і не більше, ніж потрібно.

Сучасне життя протікає в швидкому темпі. Час на спілкування також коротшає. Тому людям необхідно вміти структурувати і висловлювати свої думки так, щоб не витрачати на це багато часу і в той же час бути красномовним. Ось чому сьогодні актуальна тема красномовства. Володіючи цією здатністю, людина може не тільки прискорити процес мислення, а й довести своє вміння міркувати до майстерності. Одним з найвідоміших висловлювань про красномовство є афоризм французького письменника, філософа-мораліста, Франсуа де Ларошфуко: «Істинне красномовство - це вміння сказати все, що потрібно, і не більше, ніж потрібно». Цим коротким виразним висловом філософ відразу вражає всіх бюлетенів і марнословців, характеризує нагальну проблему економії часу. Однак слід розібратися в деталях цієї глибокої думки, щоб не бути переможеним влучним словом автора афоризму і не уславитися за згаданих вище невігласів.

Отже, дозвольте представити трьох китів мого міркування: перший кит - що таке красномовство, другий - в чому полягають особливості істинного красномовства і третій - як втілити слова великого мислителя в життя.

Красноерчіе існує переважно в усного монологічного мовлення. Його жанри - наукова стаття, навчальна література, монографія, шкільний твір і т. Д. Стильові риси цього стилю є підкреслена логічність, доказовість, точність (однозначність), абстрактність, узагальненість.

2
Отв. дан Examplez
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте