Регистрация Вход
История 10-11 класс Sashaaa

1.В період «проспериті» в США при владі були:
а.комуністи
б.республіканці
в.демократи
г.ліберали
2.Одним із найвідоміших гангстерів часів «сухого закону» в США був:
а.Аль Капоне
б.Карло Гамбіно
в.Джон Готті
г.Френк Костелло
3.Які були передумови економічної депресії в США?
а.Відсутність пільг монополіям
б.Доступність дешевих кредитів для населення
в.Дефіцит товарів народного вжитку
г.Зниження цін на товари. Відміна кредитування населення.
4.В основу «нового курсу» була покладена ідея:
а.Збільшення військових асигнувань
б.Активне регулювання економіки з боку держави
в.Залучення іноземних інвестицій в економіку держави
г.Зменшення втручання держави в економічне життя
5.Заходом «нового курсу» Ф. Рузвельта було:
а.Переведення американського капіталу за кордон
б.Організація трудових таборів для молоді
в.Заборона діяльності банків
г.Обмеження прав профспілок

Ответы:

1. відповідь: б. республіканці

У 1921 році на президентській посаді на 12 років зміцнилася республіканська партія. Спочатку Уоррен Гардін переміг на виборах, але до кінця терміну він не дожив. Під час подорожі по Алясці Гардін помер. Президентом США в 1923 році згідно з Конституцією став віце-президент Кальвін Кулідж (роки правління 1923-1929). У 1924 році він був обраний на другий термін президентства народом. У 1929 році новим президентом став Герберт Гувер. Головний етап просперіті припав на правління Кулиджа. «Ревучі двадцяті» закінчилися для США, як і для всього світу, великою депресією.

2. відповідь: а. Аль Капоне

Найвідомішим гангстером був, Аль Капоне. Іноді навіть всю епоху «сухого закону» називають його імям. Історія його сходження на вершину злочинного світу багато в чому типова. Можна сказати, що Альфонс Капоне зробив себе сам, хоча зовсім без везіння теж не обійшлося.

Майбутній гангстер народився в Нью-Йорку в 1899 р в родині італійського цирульника. Головним багатством сімї були численні діти: у Аля було вісім братів і сестер.

3. відповідь: г. Зниження цін на товари. Відміна кредитування населення.

зростання товару при нестачі грошової маси став причиною падіння цін. Воно стало причиною нестабільності в фінансовому світі, зростання банкрутства підприємств і непогашення кредитів.

4. відповідь: б. Активне регулювання економіки з боку держави

Велика частина законодавчої бази Нового курсу була прийнята Конгресом протягом перших трьох місяців - «Ста днів» - президентства Рузвельта, коли після припинення банківської паніки була організована ціла серія урядових служб і агентств, включаючи Адміністрацію громадських робіт, Цивільний корпус охорони навколишнього середовища і Адміністрацію долини Теннессі. Численні федеральні відомства розподіляли надзвичайну фінансову допомогу розділу «Федеральна адміністрація надзвичайної допомоги (FERA)» і створювали тимчасові робочі місця розділу «Управління цивільних робіт (CWA)».

5. відповідь: б. Організація трудових таборів для молоді

31 березня Рузвельт провів через конгрес законопроект, який йому був особливо дорогий - про створення Корпусу цивільної консервації (ССС). Цей закон дав роботу 250 тисячам безробітних молодих людей у ​​національних парках і лісах, а всього через ССС пройшли 2 мільйони молодих американців, одягнувшись зелену уніформу. ССС був охоплює всю територію країни мережу трудових таборів, де безробітні, переважно з числа молоді, отримували кров, одяг, харчування, медичне обслуговування і, крім того, скромне грошове утримання (30 доларів на місяць) за умови, що більшу частину вони будуть відсилати своїм сімям (25 доларів на місяць).

2
Отв. дан Savage
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте