Регистрация Вход
Українська мова 10-11 класс Владка

Помогите!!!!

Ответы:

166 Конкретизуйте фрази (поширте, доповніть подробицями).

1. Наш клас приїхав до Львова. 2. Мене вразила пісня.

3. Цьогоріч вийшла нова книга Василя Шкляра. 4. Ефективним шляхом розвитку особистості є самонавчання. 5. Мова постійно зазнає змін.

відповідь:

1. На початку навчального року наш учитель запланував поїздку до Львова. Ми довго готувалися до цієї поїздки. Обговорювали подробиці, будували плани, готувалися до далекої поїздки. Наші батьки дуже ретельно підбирали нам речі, які необхідно взяти з собою. Коли прийшов час відправлятися, ми всі були в дуже хорошому настрої. Шлях до Львова нам здався дуже швидким. В результаті Наш клас приїхав до Львова. У Львові ми дуже добре провели час.

2. Разом з друзями, ми відвідали концерт відомого артиста. Було проспівано дуже багато моїх улюблених пісень. Середовищі них, мене вразила пісня, яка була почута мною в перший раз. Я ще довго її наспівував про себе після концерту.

3. Василь Шкляр багатьом відомий за своїми літературними творами. В цьому році вийшла нова книга Василя Шкляра. Цій події раді шанувальники творчості Василя Шкляра.

4. Психологія вчить тому, як розвинути свої здібності і досягти поставленої мети. З точки зору психології ефективним шляхом розвитку особистості є самонавчання. Цей шлях не легкий, але результат виправдає всі зусилля.

5. Взаємодія між людьми відбувається на основі мови. Кожна нація, народ або якась спільність має свої мовні особливості. Ці особливості виникають не тільки завдяки культурі, а й завдяки часу. Таким чином, мова постійно зазнає змін.

2
Отв. дан Kir
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте