Регистрация Вход
Українська мова 10-11 класс Владка

Помогите!!!
Знайдіть в Інтернеті відомості про сучасних українських ораторів, підготуйте повідомлення про них.

Ответы:

Вячеслав Ковтун - український політолог і зірка телеекрану. Про біографії діяча відомо мало, популярність прийшла до нього завдяки запрошенню до участі в ефірах російських передач. Профільним напрямком Вячеслава Ковтуна є вивчення політичної конюнктури в Україні та її порівняння зі світовими практиками.

Коли прийшов час визначатися з професією, Вячеслав поступив на історичний факультет Університету ім. Т. Шевченка. Здобувати освіту він продовжив в аспірантурі Інституту національних відносин і політології НАН України. У ці роки формувалося ставлення молодої людини до внутрішньої і зовнішньої політики країни. Серед його знайомих зявилися орієнтовані на західні тренди політологи.

Вячеслав Ковтун вирішив будувати майбутню карєру, використовуючи отримані знання. Він хотів повязати життя з владою, тому впродовж 18 років працював помічником депутатів і став наближеною особою для багатьох чиновників.

Першим великим проектом для Ковтуна виявилася організація I Зїзду асамблеї обєднання північноатлантичного договору. У цей період він був співробітником «Інноваційного центру». Проведений захід дало поштовх для професійного зростання, і початківець політолог знайшов довгоочікуваний статус.

Після захисту дисертації Ковтун отримав запрошення до розробки антикризового плану в адміністративному центрі при чинному президенті Леоніді Кравчуку. Комісію організували з питання утримання півострова Крим в складі України.

Для Ковтуна ця діяльність виявилася низькооплачуваної, але амбітний політолог не думав відмовлятися від призначення. Воно обіцяло карєрний ріст. Отримавши роботу в урядовому апараті, Вячеслав Ковтун напрацьовував необхідні звязки і ставав своїм у колі політиків. Поступово освоюючи з новими обовязками, він зміг дозволити собі збільшення навантаження. Вступ до "Ліберальну партію" здалося вигідним рішенням. Ковтун навіть 2 рази балотувався в Раду, але починання виявилося безуспішним.

Отриманий досвід допоміг Ковтуну розвинути ораторські здібності, вміння впливати на думку оточуючих і схильність до активного спілкування з аудиторією. Консультант освоїв технології профільного напрямку, які сприяють орієнтуванню в політичній ситуації й формування власної точки зору.

Зараз Вячеслав Ковтун - член президії української "Ліберальної партії". Він також займає посаду голови контрольно-ревізійної комісії. Політолог представляє інтереси дослідного центру «Експерт», розташованого в Києві. Про діяльність цієї організації відомо небагато. Вячеслав Ковтун цікавиться не тільки державними справами, а й реалізується в комерції. Аналітик володіє охоронним бізнесом.

2Решение
Отв. дан Kir
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте