Регистрация Вход
Українська мова 10-11 класс Владка

Написать власне висловлювання на тему: Поясніть чому не можно забувати звичаїв і звичок свого рідного народу

Ответы:

Чи дійсно необхідно памятати звичаю і звички народу? Навколишня дійсність з кожним роком змінюється і трансформується, вона підлаштовується під існуючі рамки. Природно припустити, що плину часу схильні наші цінності і світогляд. Змінюється одяг, мода, зявляються все більш досконалі досягнення людського прогресу, змінюються погляди і переконання. Розвиток людства відбувається дуже швидкими темпами. Так навіщо ж в цих умовах чіплятися за щось старе?

Проте, вся громадськість: вчені і прості люди сходяться на думці, що традиції зберігати необхідно. Учені пишуть серйозні праці, археологи проводять роки свого життя в пошуках артефактів, дослідники виїжджають в далекі села і села, щоб зібрати і зберегти польові записи. Чому вони все це роблять? Чому це так важливо для багатьох людей?

Тому, що всі ці люди розуміють: як дерево не може рости без коріння, так і людина не може існувати без традицій.

Час йде, змінюється все, приходять нові правителі і нові досягнення, історія переписується, але традиція залишається незмінною століттями.

Люди і зараз і в давнину розуміли: людина без традицій як дитина без батьків. Він не буде знати, що добре і що погано, що є цінним, а що негідно уваги. У сучасному суспільстві дуже гостро стоїть питання знецінення себе і всього навколо. І корінь цього лежить якраз в незнанні своїх традицій. Тієї опори, яка дає Силу, впевненість і чіткі орієнтири, дотримуючись яких людина ніколи не зібється з шляху. А головне - буде цінувати досвід предудущей поколінь і накопичені ними знання і себе як нащадка і хранителя цього величезного досвіду і знань.

Саме завдяки культури і спадщини предків багатьом народам вдавалося зберегти власну самобутність. Руйнівна сила воєн змітала села і міста, бібліотеки спалювали, люди вмирали, але при цьому традиції продовжували жити і допомагали людям адаптуватися до нової реальності.

Усвідомлення культурної спадщини робить людину більш розвиненим і багатим духовно. Воно спонукає його серце до пошуку істини і збагачення. Дуже важливо відчувати звязок з попередніми поколіннями. Повага до свого коріння є істинним проявом патріотизму.

Тільки на основі міцного фундаменту можна побудувати будинок. Також на основі століттями сформованих традицій можна сформувати себе як цілісну особистість і побудувати суспільство сильних Духом і розсудливих людей.

2
Отв. дан Pilot
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте