Регистрация Вход
История 10-11 класс соска

1.Яка з названих партій не входила до Народного фронту у Франції:
а.Партія «Національної єдності»
б.Радикальна партія
в.Комуністична партія
г.Соціалістична партія
Питання №2 ?
2 бали
Яку назву мала політика більшовиків в СРСР в 20-ті рр. ХХ ст.:
а.мілітаризація
б.коренізація
в.неп
г.«воєнний комунізм»
Питання №3 ?
2 бали
Яку країну загарбала Італія в 1935-1936 рр.:
а.Албанію
б.Іспанію
в.Ефіопію
г.Грецію
Питання №4 ?
2 бали
Конкордат – це:
а.Модель літака
б.Форма теократії
в.Договір між Папою Римським та державою
г.Форма державного устрою
Питання №5 ?
2 бали
Яка держава допомагала франкістам у громадянській війні в Іспанії?
а.Німеччина
б.Англія
в.Франція
г.СРСР
Питання №6 ?
2 бали
За Веймарською конституцією Німеччина оголошувалась:
а.Федеративною республікою
б.Унітарною республікою
в.Імперією
г.Конституційною монархією

Ответы:

1. відповідь: а. Партія «Національної єдності»

Народний фронт - коаліція лівих політичних партій і рухів, у тому числі Французької комуністичної партії (ФКП), Французької секції Робочого Інтернаціоналу (СФІО) і Партії республіканців, радикалів і радикал-соціалістів, яка перебувала при владі у Франції з 1936 по 1937 рік. Вона виграла парламентські вибори в травні 1936 року і сформувала перший уряд, який очолив представник СФИО Леон Блюм в складі виключно членів СФИО і радикал-соціалістів.

2. відповідь: в. неп

8 березня 1921 почався свою роботу Х зїзд РКП (б). У центрі його уваги стояли два питання: перше - про заборону фракції всередині партії і другий - про заміну продрозкладки податком. З введення продподатку почалася нова економічна політика (неп). Нова економічна політика полягала у відтворенні багатоукладної економіки, у використанні організаційно-технічного досвіду капіталізму. Гарантією від реставрації капіталістичних порядків було повновладдя РКП (б), державний сектор в економіці, монополія зовнішньої торгівлі. Неп був покликаний зміцнити союз робітників і селян, вивести країну з розрухи, відновивши промисловість.

3. відповідь: в. Ефіопію

Наприкінці 1934 року Муссоліні почав підготовку до захоплення Ефіопії, мала військове стратегічне значення для панування в Африці. Використовуючи протиріччя між Францією і Німеччиною, Муссоліні домігся зближення з Францією і підписав в січні 1935 р, угода, яка фактично означало згоду Франції на італійську агресію проти Ефіопії. 3 жовтня 1935 р без оголошення війни 600-тисячну італійська армія почала вторгнення на територію Ефіопії. Незважаючи на величезну перевагу в силах і особливо в озброєнні, фашисти довго не могли домогтися успіху. Лише до кінця зими 1935/36 рр., Застосовуючи гази і літаки проти збройних застарілими рушницями ефіопів, фашистської армії вдалося домогтися перелому в ході військових дій.

4. відповідь: в. Договір між Папою Римським та державою

За канонічної термінології договір між Папою Римським як главою Римо-католицької церкви і якою-небудь державою, що регулює правове становище Римо-католицької церкви в даній державі і його відносини зі Святим Престолом; договори з іншими країнами називаються конвенціями. Чітка градація термінів була втрачена в XIX столітті в звязку зі зміною політичної карти Європи і Азії.

5. а. Німеччина

6. відповідь: а. Федеративною республікою

Веймарська конституція заснувала в Німеччині республіку, що діє на принципах парламентської демократії і федералізму. Багато положень Веймарської конституції були запозичені з Конституції Паульскірхе 1848 року, а потім в 1949 році були сприйняті Основним законом ФРН. За місцем прийняття конституції Германська імперія в свій демократичний період з 1919 по 1933 рік отримала назву Веймарської республіки.

2
Отв. дан Savage
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте