Регистрация Вход
География 10-11 класс соска

1.Яка кількість монархій на території Азії?
а.13
б.10
в.11
г.12
Питання №2 ?
2 бали
Яка країна в Азії за формою правління вважається імперією?
а.Японія
б.Індія
в.Китай
г.Таїланд
Питання №3 ?
2 бали
Монголія - це країна…
а.З перехідною економікою
б.Високорозвинена
в.Країна, що розвивається
г.НІК
Питання №4 ?
2 бали
Індія та Малайзія за адміністративно - територіальним устроєм поділяються на:
а.Провінції
б.Штати
в.Регіони
г.Князівства
Питання №5 ?
2 бали
Бруней- за типом державності:
а.Королівство
б.Емірат
в.Султанат
г.Абсолютна монархія
Питання №6 ?
2 бали
Найбільша агломерація Азії:
а.Маніла
б.Делі
в.Токіо
г.Джакарта

Ответы:

1. відповідь: а. 13

На сьогоднішній день в Азії присутні наступні монархії: Бутан, Йорданія, Камбоджа, Малайзія, Таїланд, Японія, Бахрейн, Кувейт, а абсолютними є Бруней, Катар, Об'єднані Арабські Емірати, Оман, Саудівська Аравія. ОАЕ - це федеративна монархічна держава, до складу якого входять сім еміратів - абсолютних монархій.

2. відповідь: а. Японія

Японська імперія - острівна держава в Східній Азії. Знаходиться в Тихому океані на схід від Японського моря, Китаю і Росії. Займає територію Японського архіпелагу, а також Кореї, Курильських островів, Тайваню і Філіппін. Найбільші міста - Токіо, Осака, Нагоя, Кіото, Кобе, Кейдзі.

3. відповідь: а. З перехідною економікою

Монголія - країна з перехідною економікою, яка активно розвивається останнім часом. Тут присутні всі основні критерії для держави, що знаходиться на перехідному етапі свого соціально-економічного розвитку.

4. відповідь: б. Штати

Адміністративно-територіальний поділ Індії: Індія складається з двадцяти восьми штатів (які, в свою чергу, діляться на райони), шести союзних територій і Національного столичного округу Делі. Адміністративний поділ Федерації Малайзія склалося історично і в даний час Малайзія складається з тринадцяти штатів.

5. відповідь: г. Абсолютна монархія

Форма правління в Брунеї - теократична монархія з деякими зовнішніми ознаками конституційної монархії. Політичний режим має патріархально-авторитарною формою.

Глава держави і уряду - султан. Він же є міністром оборони, а також релігійним лідером мусульман країни. Уряд складається в основному з його близьких родичів.

6. відповідь: в.Токіо

Серед найбільших міст в 2005 році особливо виділявся Токіо з 35,2 мільйона жителів. За Токіо слід такі найбільші міські агломерації, як Мехіко (19,4 мільйона чоловік), Нью-Йорк (18,7), Сан-Паулу (18,3) і Бомбей (18,2). До 2015 року Токіо залишатиметься найбільшою агломерацією світу (36 млн. Чоловік).

1
Отв. дан User3
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте