Регистрация Вход
Другое 10-11 класс Vecotr787

виконати ідейно-художній аналіз однієї із поезій поетів-романтиків(на вибір)

Ответы:

Центральною фігурою романтичної поетики стає людина. Людина сприймалася в першу чергу як творіння природи, а вже потім як продукт соціальної діяльності. Українським романтикам людина представлявся сходинкою до божественного. Народ же в уявленні романтиків виступав певним об'єднанням всебічно розвиненої особистості.

Миколи Васильовича Гоголя можна по праву назвати поетом романтиком.

Основний інтерес Гоголя - людська душа.

У часто в своїх творах душа називає серцем. І важливо знайти ключ до власної душі і тоді за допомогою цього ключа можна відкрити душі інших. До пізнання людської душі людина все ж може дійти шляхом самопізнання. Таким ключем, на думку Гоголя, є не розум, а почуття, емоції, естетичні, художні переживання.

У вірші Новосілля, Гоголь асоціює внутрішній світ з розмаїттям прояви природи. Гоголь намагається зіставити внутрішні почуття із зовнішнім світом, таким чином стираючи межі між особистістю і зовнішніми проявами. Глибина і барвистість внутрішніх переживань роблять внутрішній світ людини ще реальніше і ближче, ніж зовнішня спрямованість. Важливо не стільки, які саме присутні переживання всередині, будь то страждання і насолода. Важливо побачити безкрайній внутрішній світ, які є ще болів реальністю, ніж зовнішній.

1
Отв. дан Jooooo
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте