Регистрация Вход
Другое 10-11 класс Maxym2021

Напишіть повідомлення на тему Електоральний журнал і електоральний щоденник плюси і мінуси

Ответы:

Переваги віртуальної системи

Швидкий і легкий доступ

Якщо раніше доводилося шукати паперовий журнал по кабінетах, просити вчителів озвучити успішність кожного учня, то електронні версії дозволяють швидко дізнатися оцінки з певного предмету.

Свобода від паперової тяганини

До розвитку Інтернету в кожному класі був відповідальний, який зобов'язаний носити класну відомість і передавати її педагогам. Нерідко, коли змінювався черговий, журнал губився. Зараз в більшості шкіл все кабінети обладнані комп'ютерами, що дозволяє відразу виставляти оцінки на сайті.

До того ж, не доведеться щороку купувати шкільний щоденник, а навчальному закладу - безліч паперових табелів, що більш економічно.

Детальна інформація про процес навчання

У старих табелях було мінімум даних: оцінки, список учнів, домашнє завдання (і то не завжди) і імена викладачів. При перегляді виникали питання, наприклад, за що варто дана оцінка.

Неупередженість до школярів

Деякі вчителі можуть некоректно ставитися до учнів. При виставленні оцінок викладачі занижують або завищують їх. Таке ставлення зазвичай це пов'язано з конфліктом між які навчаються і педагогом. Однак з використанням віртуальних табелів ця проблема виключена. Система виводить середній бал за час навчання, і за результатами учитель виставляє підсумкову оцінку.

недоліки

збої системи

Інтернет-ресурси нерідко можуть виходити з ладу, особливо на початку навчального року або періоду. При цьому ні педагоги, ні школярі не мають доступ до журналу, що викликає безліч проблем. Однак такі перебої швидко усуваються, і вже через кілька днів система працює в звичайному режимі.

Ризик втрати логіна або пароля

В цьому випадку доведеться відновлювати дані, тому що без них у користувача немає доступу до інформації. Необхідно попросити класного керівника, щоб він звернувся до фахівця для відновлення. Кілька днів у людини не буде доступу до онлайн-журналу, поки йому не видадуть особисті дані.

Необхідний доступ в Інтернет

Зараз практично у кожної людини є мобільний Інтернет, і він здатний вийти в Мережу практично в будь-якому місці. Це дозволяє дізнатися відомості про успішність навіть на вулиці. Однак якщо у користувача немає Інтернету, або його тимчасово відключили, подивитися оцінки або завдання додому не вийде. Шкільні щоденники ж завжди доступні для батьків і школяра.

Проблеми при переході на електронну систему

Людям, які звикли до паперового варіанту відомостей, спочатку важко буде використовувати віртуальний щоденник. По-перше, викладач і система виставляють підсумкові оцінки по-різному. По-друге, якщо людина не звикла до Інтернет-версіями різних ресурсів (заповнення документів, замовлення талонів в поліклініку і ін.), Освоїтися з нововведенням буде проблематично. Однак електронні журнали існують досить довго, тому діти і дорослі вже навчилися ними користуватися. Згодом все освояться і забудуть про старі аналоги.

Несвоєчасне виставлення оцінок

При наявності паперового варіанту, викладачі ставлять позначки відразу після відповіді або здачі завдання. З віртуальним журналом можна робити те ж саме, проте деякі педагоги не поспішають ставити оцінки навіть через місяць. Може виникнути подібна ситуація: учень не знає свою успішність з предмету, а скоро кінець навчання, і потрібно покращувати своє становище. Однак це виняток із правил, і багато вчителів щодня викладають інформацію про успішність учнів.

2
Отв. дан User3
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте