Регистрация Вход
Биология 8-9 класс Jooooo

Напишіть розгорнуту відповідь на питання.
Яким чином африканський лев пристосовується до умов навколишнього середовища?
У вашій відповіді ви можете згадати про особливості його організму, міжвидові зв’язки та форми взаємодії з іншими організмами, стратегію поведінки. (обсяг роботи складає не менше половини сторінки та не більше двох сторінок рукописного тексту).

Ответы:

Африканські леви – одні з найбільших кішок у світі. Щоб забезпечити виживання, їхній організм зазнав кількох змін, щоб боротися з важкими ситуаціями.

Африканські леви - найбільші м'ясоїдні тварини, що мешкають в Африці. Вони належать до сімейства котячих і є найбільшими у групі. Це ссавці, які мешкають групами, відомими як прайди.

Кожна тварина повинна адаптуватися фізично та поведінково, щоб вижити у певному середовищі.

Адаптацію африканських левів можна розділити на дві категорії: фізичну та поведінкову. Структурні зміни в організмі підпадають під категорію фізичних, у той час як реакції тварини у відповідь на зовнішні подразники підпадають під категорію поведінкових.

Великі та гострі пазурі – одна з найкращих адаптацій африканських левів. Вони використовують свої гострі пазурі, щоб схопити свій видобуток і вирвати м'ясо з тіла жертви після того, як він був убитий. Гострі пазурі також використовуються для захисту та демонстрації сили іншим тваринам.

Найбільш помітною та яскравою адаптацією є гострі зуби. Як і інші хижаки, леви також покладаються на м'ясо задоволення своїх дієтичних потреб. Тупі зуби не здатні забезпечити хватку, щоб рвати і жувати м'ясо, тому леви мають гострі зуби, щоб у них не було жодних проблем з їжею.

Вуса діють як щупальця і ​​дозволяють тварині відчувати своє оточення та знаходити вихід через важкодоступні місця. Коли лев на полюванні, ці вуса допомагають йому відчувати здобич.

У африканських левів на тілі шерсть коричневого кольору. Коричневий колір допомагає йому зливатися з навколишнім кольором, що запобігає його маскування. Якби колір хутра був іншим, то левам було б важко вижити на луках.

Це адаптація, яку леви розробили для спілкування усередині своєї групи. Вони співають, коли задоволені, і пихкають, коли підходять один до одного з добрими намірами. Хрюкання - це звук, який вони видають, щоб підтримувати зв'язок, коли переміщаються з однієї області на іншу. Самки гарчать, щоб захистити своїх дитинчат від інших тварин або коли вони звати інших самок, щоб допомогти відбитися від непроханих гостей. Самці гарчать, щоб вказати своє місце розташування, продемонструвати свою силу і дати сигнал іншим тваринам триматися подалі від прайда.

Вони часто полюють на їжу групами, і самки роблять все полювання. Сила групи, як правило, визначається кількістю їжі, яку має прайд.

Матері дбають про дитинчат і ховають їх від інших тварин протягом приблизно восьми тижнів. Годуючі матері формують групи і піклуються також про інших дитинчат без матері. У складних ситуаціях, коли прайду не вистачає їжі, матері кидають своїх дитинчат і рухаються вперед. Це робиться для того, щоб самки залишалися в прайді і могли знову народжувати дитинчат у той час, коли в прайді достатньо їжі для всіх його членів.

Як і люди, ці леви вчать своїх дитинчат тому, як жити і виживати. На той час, коли дитинча виповнюється три місяці, мати вчить його способам полювання за їжею. Молоде дитинча спостерігає за дорослими членами сім'ї та вчиться шукати та полювати на свою видобуток. Дитинчата стають експертами в полюванні тільки після того, як їм виповниться 2-3 роки. Дитинчата чоловічої статі змушені залишити прайд через 2 роки і знайти для себе новий прайд. Самки залишаються у групі, щоб у майбутньому завести власних дитинчат.

0
Отв. дан Jooooo
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте