Регистрация Вход
Литература 10-11 класс Sashaaa

Написати твір-роздум за темою «Кожна людина безповоротно загублена в собі» (за творчістю Ф.Кафки чи М. Булгакова (на вибір)

0
Ответы:

Треба пам\'ятати, що найголовніше в житті - зберегти свою цілісність. Людина повинна бути живою внутрішньо, повинна не втратити себе в будь - яких життєвих обставинах-ось в чому полягає визначальний життєвий принцип кожного.

Я вважаю, що набагато страшніше, коли людина втрачається в самій собі.

По-перше, це призводить до втрати місця людини в суспільстві.

По-друге, людина, занурена в себе, не зможе реалізувати себе в житті.

Сам Кафка постійно жив подвійним життям, адже потреби його внутрішнього світу не задовольнялися в світі реальному. Він відчував себе бездомним і неприкаяним. Все життя письменник змушений був вибирати між службою і літературою, між літературою і життям.

Для Кафки не існувало нічого важливішого, ніж література. Він постійно сумнівався в собі, рідко і неохоче друкувався, а перед смертю попросив свого друга Макса Брода спалити всі його рукописи. Його талант сучасники не помітили, хоча багато видатних письменників епохи високо оцінили зроблене Кафкою.

Можливо, причиною такої невизначеності є те, що письменник жив на переломі епох і великої кризи цивілізованого світу: закінчилася Перша світова війна, розпалася Австро-Угорська імперія, у багатьох країнах відбулися революції. А Кафка належав до тих особистостей, які всі пропускають через себе і за все відчувають відповідальність.

Сам Ф. Кафка був письменником в чистому вигляді: для нього не існувало нічого важливішого, ніж процес творчості і він сам. Він підмінив життя письменництвом. Так само, як своє життя підмінив служінням сім\'ї його герой - Грегор Замзам.

Молодий комівояжер містив всю сім\'ю, відмовившись від особистого життя і розваг. Недарма автор у \"перевтіленні»\" повісив \" на стіну портрет молодого Грегора в уніформі, яка символізувала його місце вжитку, втрачене після його перетворення на комаху.

І автор, і його герой так і не змогли до кінця реалізуватися: майже всі твори письменника залишилися незакінченими, не влаштованим було і особисте життя. Його герой, Грегор Замзам, гине зовсім молодим, не залишивши після себе навіть спогадів як про людину.

Така ж проблема в інших персонажів романів Кафки: герої роману «Замок», новели «Вирок» ховаються від життєвих проблем в собі і не витримують конфлікту зі світом реальності.

==========

Перепиши по своєму.

1
Отв. дан Savage
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте