Регистрация Вход
Право 1 курс Maxym2021

Задача 4.
Міський голова Дубна, коментуючи рішення Львівського окружного апеляційного суду у справі про вилучення земельної дільники у приватної особи, висловився в тому дусі, що суд діє всупереч інтересам громади. Між тим місцеве самоврядування гарантується Конституцією України. Отож Львівський окружний апеляцій суд діє всупереч нормам Основного закону.
Чи правомірною є дії мера Дубна?
Як у правовий спосіб відреагувати на рішення суду?

Ответы:

Чи правомірними є дії мера Дубни без додаткової інформації про конкретну справу та рішення Львівського окружного апеляційного суду, сказати складно. Однак важливо зазначити, що місцеве самоврядування гарантоване Конституцією України і будь-яке рішення, яке йде врозріз з інтересами суспільства, має ретельно аналізуватись.

Якщо мер Дубни вважає рішення Львівського окружного апеляційного суду несправедливим чи незаконним, є кілька законних способів оскаржити це рішення. Один із варіантів — подати апеляцію до вищого суду, наприклад, до Верховного суду України. Іншим варіантом було б вимагати судового перегляду рішення. Крім того, мер міг проконсультуватися з юрисконсультом, аби зрозуміти правові варіанти та визначити найкращий план дій.

1
Отв. дан qqqwho5
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте