Регистрация Вход
Право 1 курс itmax354

3. Хто такий опонент?

Ответы:

Опонент – це той, хто заперечує тезу. Якщо опонент заздалегідь ознайомлений із змістом тези чи темою майбутнього обговорення, йому можна рекомендувати заздалегідь продумати слабкі місця тези та підібрати спростовуючі доводи (контраргументи) або зосередити свою увагу на проблемних пунктах теми обговорення та наскільки можна виробити проекти вирішення проблемних ситуацій.

Опонент - це людина чи група людей, які виступають проти іншої людини чи групи людей у дебатах, суперечках чи інших формах дискусій. Опонент може представляти протилежну точку зору чи позицію в дискусії та може використовувати свої аргументи та докази, щоб спростувати чи оскаржити доводи іншої сторони.

У контексті дебатів, опонент - це противник, якому потрібно надати аргументи, щоб довести свою позицію та спростувати доводи опонента. У дискусіях опоненти зазвичай прагнуть досягти консенсусу або виробити компроміс, але це не завжди можливо. Опоненти можуть бути використані в контексті судових процесів, де сторони сперечаються в суді або арбітражі.

0
Отв. дан sdfgsdfgsdg
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте