Регистрация Вход
История 5 - 9 классы Ballaril
Решено

Подскажите как пожалуйста вот фото на олимпиаду

112
ОТВЕТЫ

2 рівень .

5. а) -2 ; б) -1 в)- 3

3 рівень

6.

а) монарх(король)   б) феодальна драбина в)стани

7.  похід Олега на Візантію 907 р.

3 рівень

8.

Ті що моляться ..

Найпочесніше місце в середньовічному суспільстві Європи посідало духовенство. Основним обов’язком духовенства було здійснювати богослужіння та церковні таїнства (хрещення, вінчання, причащання, сповідання тощо).Монахам з самого початку заборонялося одружуватися, на латинське (західне) «біле» духовенство ця заборона поширилася в XI ст.

«Ті, що воюють»...

Другим панівним суспільним станом у середньовічній Європі були феодали.  Усі феодали вважалися рицарями, тобто воїнами-кіннотниками. Стихією рицарів були війни. Коли війна припинялася, рицарі, чекаючи наступної, випробовували свою силу й відвагу в турнірах і на полюваннях з соколом.

«Ті, що працюють»...

Годувальниками суспільства в середні віки були селяни. Вони не лише виробляли продукти харчування, а й пряли, ткали, виготовляли предмети хатнього вжитку.  Селяни працювали і на себе, і на феодала. Віддавали вони феодалу частину своєї праці по-різному. Одні забезпечували феодала продуктами (збіжжям, ягодами, грибами, рибою, медом тощо), інші обробляли своїми знаряддями праці й кіньми його ниву, треті давали йому певну грошову суму (щоб її мати, збували на ринку свою продукцію). Селянин не міг без дозволу пана ні передати своє майно у спадок дітям, ні видати свою доньку заміж. Він мусив за встановлену паном високу плату молоти своє збіжжя в його млині, випікати хліб у його пекарні, чавити виноград його виноградним пресом. Частині селян було заборонено залишати маєток свого пана, вони були прикріплені до землі — кріпаками.

9. Всі воювали, а вона правила державою, оскільки єдина, хто відмовився від походів на Візантію.(а дальше додумайте сами)

36
Отв. дан
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте