Регистрация Вход
Казак тiлi 5 - 9 классы Tenrad
Решено

Складіть порівняльні характеристики Христі та Галі. Мотрі та ЯвдохиХіба ревуть воли як ясла повні

177
ОТВЕТЫ

I.Трагедія особистості в романі. (Панас Мирний найповніше відтворив трагедію

особистості в долі Чіпки та Мотрі. Інші дійові особи — Галя, Христя, баба Оришка — відтіняють характери головних персонажів, дають змогу письмен­никові передати сутність тогочасних суспільних тенденцій та психологію, увиразнити причини трагедії особистості.)

II.Характеристика жіночих образів роману «Хіба ревуть воли...».

1.Квітуча врода Галі і скромна краса сироти Христі. (Від самого почат­ку твору ми зустрічаємося з прекрасною дівчиною, у майбутньому на­реченою головного героя роману Чіпки — Галею. «Польовою царівною» називає її Панас Мирний. І справді, «усе гарно пристало для хорошої дівоцької вроди». Вона з першої зустрічі зачарувала Чіпку. Христя — си­рота змалку, була доброю, щирою дівчиною.)

2.Ставлення до своїх обранців. (І Христя, і Галя хотіли вирватися з того оточення, де жили. Христя бажала вийти заміж за Грицька, щоб відчути радість праці на себе, спокій родинного затишку. А Галя хоче покинути злодійську сім’ю, мирно і щасливо зажити з Чіпкою.)

3.Сімейне щастя Христі і безпорадність Галі. (Щасливо зажили Христя й Грицько. У них була хата, город, господарство. Працьовита Христя всьо­му давала лад. Засмучували жінку лише черствість та егоїзм чоловіка. їй було гірко й сумно через те, що Грицько ніколи не поділяв її думки про неправду і бідняцьку недолю. Галя була м’якою, доброю, сердечною лю­диною, тому не змогла зруйнувати давно заведений гультяйський спосіб життя. Вона тільки на короткий час змогла повернути Чіпку до чесної хліборобської праці.)

4.Самогубство Галі і сімейне життя Христі. (Галя бажала жити по правді, тобто чесно, відкрито. Побачивши всю безодню злочинів, у яку потрапив

Чіпка, зрозумівши, що не зможе його врятувати, Галя накладає на себе руки. А Христю втягують у звичайне для мільйонів трудящих жінок річи­ще щоденні хатні турботи та догляд за дітьми.)

Объяснение:

Только Христі і Галі нашел)

26
Отв. дан
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте