Регистрация Вход
Українська література 10-11 класс Biomax

Допоможіть будь ласка написати конспект за підручником

Ответы:

Театральне життя в Україні

Театральна життя в Україні, як і в багатьох країнах, зазнавала різні труднощі, які створювала місцевий уряд. Не дивлячись на різні заборони і обмеження, розквіт театрального життя в Україні все ж відбувся. Цей нехай був дуже складним і іноді небезпечним. Представників театру могли почати переслідувати з різних причин.

Успішність театральних постановок не викликала почуття гордості і радості у представників влади. У 1886-87 роках була поставлена ​​пєса "Наймичка", яка мала приголомшливий успіх, але так і не викликало царський схвалення.

Історія театру була непростою; він то розпадався на окремі трупи, то знову обєднувався. Реалізувати на повну на силу його потужний творчий потенціал не давали і імперська влада, і бажання глядачів. В театр Придніпровя приходили зрідка селяни, що знаходилися в містах, в інших випадках це була розвага для дрібних міщан і служниць, пізніше - після 1905 стали "запрошувати" в театр. Пізніше в українській молоді зникла повага до "свого театру", в результаті чого театр втрачав свій вплив. І все ж корифеї заклали основи національного драматичного мистецтва, класичного українського театру.

Розквіту театр досяг на початку ХХ ст. під керівництвом І. Стадник.

27 жовтня 1882 на сцені міського театру Єлисаветград (нині. Кропивницький) М. Кропивницький поставив драму «Наталка Полтавка», так почалася історія українського професійного "театру корифеїв". І Його діяльність була повязана з іменами братів Тобілевичів, які виступали під творчими псевдонімами (Іван Карпенко-Карого, Микола Садовський і Панас Саксаганський) і їх сестрою Марією Садовської-Барілотті, Марка Кропивницького та Михайла Старицького, Марією Заньковецькою, Любовю.

У 1881 р .. У Кременчуці був створений професійний український театр, який в наступному році переїхав до Києва, звідки і почалася його нова історія.

1861 по ініціативи Ю. Лаврівського в. Львові було засновано Українське суспільство клубного типу "Руська бесіда". Суспільство з 1864 по 1923 утримувало у Львові свій театр - в Галичині. Перша вистава театру відбулася 29 березня в приміщенні Народного дому.

2Решение
Отв. дан Kir
Для написания вопросов и ответов необходимо зарегистрироваться на сайте